Mateřská škola

Centrum volného času

Kontakt

Biskupské gymnázium,
Základní škola a
Mateřská škola Bohosudov
Koněvova 100
417 42 Krupka

IČO: 70901619
tel GYM: +420 417 861 392
tel ZŠ: +420 417 862 507
email: info@bgbzs.cz

Zřizovatel

Biskupství litoměřické
Dómské náměstí 1/1
412 88 Litoměřice

IČO: 00445156
tel: +420 416 707 511
fax: +420 416 707 512
email: biskupstvi@dltm.cz
web: www.dltm.cz

Přihlášení

Zaměstnanci školy

..

Vedení školy:

Jméno:

Funkce:

Mgr.Bc. Jana Pucharová

ředitelka školy

Bc. Eva Kučerová

statutární zástupce pro MŠ

Mgr. Petr Lisner

statutární zástupce ředitele

Mgr. Helena Bradáčová

zástupce ředitele

Mgr. Jiří Breu

zástupce ředitele

Mgr. Věra Pavlátová, Ph.D.

zástupce ředitele, projektový manažer

 

Učitelský sbor:

Předměty:

Třída:

Mgr. Lucie Antošová

konzultace: úterý 13:30 - 14:15

AJ, OV, TV, FIE

2. A8

Mgr. Martina Beránková

MD

 

Alena Bočková

AJ  

Mgr. Helena Bradáčová

konzultace: úterý 07:15 - 08:00  + dle domluvy

BI  

Mgr. Jiří Breu

konzultace: úterý 13:30 - 14:00

OV, RLG

 

Lucie Dvořáková

 

Mgr. Petra Hallerová

konzultace: úterý 14:00 - 15:00  + dle domluvy

ČJ, D

4. A8

Mgr. Růžena Hatašová

1. stupeň, FIE

3. A

Mgr. Bc. Jitka Helebrantová

konzultace: pondělí 07:15 - 08:00

M, F

5. A8

Mgr. Ludmila Hrycenková

konzultace: pátek 14:00 - 15:00  + dle domluvy

ČJ, D

8. A8

Mgr. Jitka Jedličková

1. stupeň, FIE

4. A

Mgr. Renáta Kafková

konzultace: čtvrtek 13:30 - 14:15 + dle domluvy

ČJ, FIE

výchovná poradkyně

 

Mgr. Radka Kollárová

konzultace: pondělí 13:30 - 14:15

ZSV, EV, TV, F, PS, preventista rizikových jevů

6. A8

Mgr. Dagmar Krsová

1. stupeň

5. A

Mgr. Nela Krúpová

MD, FIE

 

Bc. Eva Kučerová

přípravná třída, MŠ, FIE

 

Mgr. Jana Kuželová

konzultace: čtvrtek 13:30 - 14:15

BI, CH

 

Mgr. Miroslav Lachman

konzultace: středa 07:10 - 07:55

M,INF, ICT koordinátor

7. A

Mgr. Lucie Lachmanová

konzultace: po + st 07:30 - 08:00

ČJ, NJ

3. A8

Mgr. Petr Lisner

konzultace: úterý 13:30 - 14:15

Z, TV,

preventiska rizikových jevů

 

Mgr. Štěpánka Mazáčová

konzultace: út + čt 07:30 - 08:00

ČJ, NJ

9. A

Mgr. Zuzana Mitúchová

konzultace: pondělí 13:30 - 14:15

RJ, VV

 

Mgr. Ladislava Našincová

LJ

 

Mgr. Věra Pavlátová, Ph.D.

konzultace: úterý 14:00 - 15:00 + dle domluvy

BI, CH

koordinátor ŠVP a EVVO

 

Mgr. Helena Pechová

1. stupeň, FIE

2. A

   

Mgr. Bc. Jana Pucharová

konzultace: úterý 07:00 - 07:45

M, FIE  

Mgr. Eva Rubášová

speciální pedagog, FIE

 

Bc. Petra Říhová

konzultace: pátek 14:00 - 14:45

AJ

1. A4

Dominika Sedláčková

 

Mgr. David Vratislav Schenk

konzultace: pondělí 14:00 - 14:45

ČJ, EV, F, PČ, INF, OV, TV

8. A

Mgr. Marie Slívová

konzultace: středa 13:30 - 14:00

pátek 07:30 - 08:00

AJ, M

 

Mgr. Petr Stejskal

ŠJ, Z

 

Mgr. Ivana Svobodová

konzultace: čtvrtek 07:00 - 07:45

M, EVVO, FIE

 

Mgr. Jana Šedivcová

MD

 

Mgr. Pavel Šedivec

konzultace: pátek 14:00 - 14:45

D, Z

4. A4

Mgr. Marta Šimková

konzultace: čtvrtek 07:15 - 08:00

M, F, DG

 

Mgr. Petra Šípová

konzultace: pátek 14:00 - 15:00 + dle domluvy

ČJ, AJ

 

PhDr. Marcela Škodová

konzultace: út + st 07:30 - 08:00

ČJ, NJ

 

Bc. Michal Šťastný

HV  

Mgr. Veronika Vlasáková

1. stupeň , FIE

1. A

Mgr. Jakub Wiedner

AJ, TV

 

Mgr. Klára Wiednerová

konzultace: pondělí 13:30 - 14:45

ČJ, AJ, PČ, TV

6. A

Mgr. Vendula Zimová

1. stupeň, FIE

4. B

Vendula Zmítková

konzultace: pondělí 13:40 - 14:25

NJ  

Mgr. Michaela Živná

konzultace: út + čt 13:30 - 14:00

AJ

7. A8

 

 

 

Vychovatelé:

 

 

Alena Bočková

Školní klub

 

Mgr. Jitka Kolářová

MD

 

Šárka Liscová

Školní družina  

Mgr. Marie Panchartková

Školní družina

 

Pavlína Švarcová

vychovatelka přípravné tř.  

Mgr. Lenka Trtíková

Školní družina

 

Miroslava Vöröšová

Školní klub

 

 

Asistenti pedagoga:

 

 

Iveta Bodláková

2. stupeň

8. A

Adéla Fojtíková

2. stupeň 6. A

Zuzana Kovářová

2. stupeň

7. A

Dagmar Kvasňová

1. stupeň

5. A

Šárka Liscová

2. stupeň

9. A

Zuzana Oravcová

školní asistent

Yvona Pavková

1. stupeň

3. A

Ing. Veronika Pelcová

1. stupeň

2. A

Pavlína Švarcová

přípravná třída  

Iveta Tomancová

GYM 1. A8

Barbora Veverková

1. stupeň

4. A

Stanislava Klabanová Viletová

1. stupeň

1. A

Klára Maulis Volková

GYM

4. A8

 

kontakt na učitele:  email - přijmeni(zavináč)bgbzs.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..

Fotoshow

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Add to calendar

Naši partneři