Přejít k hlavnímu obsahu

Dětské centrum

Dětské centrum při Biskupském gymnáziu, Základní škole a Mateřské škole Bohosudov je určeno dětem, maminkám na mateřské dovolené, ale i ostatním rodinným příslušníkům. Působí od září 2010 a za tuto dobu centrum navštívilo více jak sto dětí.

Dětské centrum slouží k vzájemnému setkávání dětí a maminek. Maminkám nabízí aktivní využití volného času, možnost nalézat nová přátelství, získávat nové zkušenosti a pohledy na výchovu, získávat nové nápady a inspiraci, popovídat si u kávy či čaje.  Děti získávají pod dohledem svých blízkých první sociální kontakty mimo rodinu, zvykají si na dětský kolektiv i „autoritu“, což napomáhá následné adaptaci v předškolním zařízení. Podle chuti se mohou zapojit do programu zaměřeného na rozvoj hrubé i jemné motoriky, rozvoj komunikace, procvičování paměti, pozornosti atd.

Přijít mezi nás můžete každé úterý a čtvrtek od 09:00 - 11:00. Program začíná vždy po 09. hodině a skládá se z hudební, pohybové a výtvarné chvilky. Vše přizpůsobujeme nejenom věku, ale i aktuální náladě a zájmu dětí. Scházíme se v budově BG, ZŠ a MŠ Bohosudov ve školní družině. Vstupné je 50,- Kč na dopoledne, první návštěva zdarma! V případě 2 sourozenců je platba 80,- Kč pro oba.

Přijďte se podívat, těšíme se!

Více informací: Jana Vynšová, tel. +420 606 634 830, email: jvynsova@seznam.cz