Přejít k hlavnímu obsahu

PEVNOST BOYARD PRO DĚTI, STUDENTY A JEJICH RODIČE

12. 11. 2022

Spolek Klíček Bohosudov pořádal v sobotu 12. 11. 2022 dlouho očekávanou akci. Prostory MŠ, ZŠ a BGB Bohosudov se proměnily v pevnost Boyard, která ukrývala pro soutěžící svá tajemnství a překvapení.

Děti nesoutěžily mezi sebou, ale přihlašovaly rovnou celé týmy. Společně překonávaly nástrahy pevnosti s cílem získat 5 klíčů a 5 indicií k hlavnímu heslu. Měli jsme připravené úkoly jednoduché i složitější, rychlé na čas i bez limitu. Nechyběly dokonce živé potvůrky, které bránily klíče před soutěžícími. Po škole tým doprovázel jeho Paklíč, který hlídal pravidla hry a zároveň v úkolech soutěžil proti týmu. Dokonce „ve věži“ čekal se svými hádankami i otec Fura.

Bylo zajímavé sledovat, jak se děti i studenti pro hru nadchli. Na překonání pevnosti měli 2 hodiny a všichni s napětím čekali, kolik týmů hru úspěšně dokončí. Dospěláci se v rámci týmů zapojili také a nejednou se u plnění úkolů všichni zapotili.

Jak to všechno dopadlo? Pevnost byla pokořena a vydala svůj poklad. Každý tým si odnesl jeho část domů. A účastníci už dopředu zjišťovali, jestli si hru někdy zopakujeme.

Na závěr bychom rádi poděkovali Městu Krupka, které tuto akci finančně podpořilo, i všem, kteří pomáhali akci připravit.

Subscribe to Školní družina